Sohbet Girişi

Herkes Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM
play store app store

Şekerim Sohbet

Şekerim Sohbet

Şekerim Sohbet

Yenilenmiş bir bedava sohbet sitesi sizler için açılmıştır şekerim Sohbet portakal sohbet Ailesine sizler hoş geldiniz efendim,

Toplumsal düzeyde hiç tanımadığınız insan ile sohbet gerçekleştirdiğinizde ilk değineceğiniz konu şüphesiz ki hava durumu ile ilgili olacaktır. Çünkü her insan için ortak noktadaki bir konu olduğu için, riskte taşımayacaktır. Her insanın kullanmasından dolayı klişe bir yöntem olarak görülebilir. Ancak ilk girişim içinde her zaman işe yaramıştır.

Havaların ısınması ya da soğumasıyla ilgili yorumlar yaparak başladığınız için karşılık gecikmeden gelecektir. Çünkü bu soruların yanıtını vermeyecek hiç bir kişi yoktur. Aradaki muhabbet ilerledikçe daha birçok muhalefetlik olacak konulara gelinir. Herhangi bir olay ya da yenilikler ile ilgili yorumlarımızı hemen yapmak isteriz. Aslında toplumda bu durum bir yerde işe yaramaktadır. Özellikle bir ürün satın alacağımızda alışveriş sitesinde ürünle ilgili yorumlara göz atarız. Bu yorumlar bizlerin ürün hakkında daha detaylı fikir sahibi olmasını sağlar. Tabi ki sadece ürünler için geçerli olmadığı gibi, gideceğimiz sinema filmi hakkındaki yorumlarda önemlidir.

Şekerim

İnsanlar ile çeşitli konularda yorum alabilmek için reel hayatta pek cesareti kendinizde bulamıyorsanız. İnternet ortamında chat sitesi sizlere kolaylık sağlayacaktır. Tamamen insanların kendi aralarında genel ve özel olarak iletişim kurmasına imkan sağlamıştır. Buradaki sohbet her ne kadar yazılı olsa da, araştırılan konularda da fikir sahibi olunmasına imkan sunar. Bir olayla ilgili fikir sahibi olmak istiyorsanız, girdiğiniz bu ortamda insanların görüşüne baş vurabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey hemen sitemize katılmanız.


Şu Konular ilginizi çeke bilir :

Yeni Sohbet Ortamı

chat sitesi gibi ortamlarda siyaset, din, dil ve ırk kavramları üzerinde sohbetleri yapmamanızdır. Çünkü düşünce ayrılıklarına neden olacağı için, insanlara karşı saygı göstermeniz gerekir. Her zaman toplumsal düzeyde geçerli olan kurallar, internet ortamında yapılan chat içinde geçerlidir. Sonuçta karşınızda bir gerçek insan bulunmaktadır. Yazacağınız sözlerden sonra karşınızdakinin duygularına ve hislerine dokunuş olursunuz. Kimi zaman bu dokunuşlar mutluluk vereceği gibi, kimi zamanlarda da hüzünlendirecektir. Sevdiğiniz insana karşı açılmakta güçlük çekiyorsanız, davet edeceğiniz sitesinde karşılıklı görüşerek bu iletişim kopukluğunu ortadan kaldırabilirsiniz. Çok rahat bir şekilde içinizden geçenleri yazılara dökebilir, duygularınızı paylaşarak size karşılık verip vermeyeceğini kontrol edebilirsiniz.

Sekerim Sohbet

Şekerim Sohbet

admin 108 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50